Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Uppsala kunskapens stad", signerad Gunilla Mann, EA, färglitografi, bladmått 42x58 cm, oramad

890417

2021-03-21