Sidenmålning

Sidenmålning
Sidenmålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENMÅLNING, Kina, tidigt 1900-tal, bildyta ca 74x44 cm

Hål, lagningar, slitag och fläckar

890463

2021-03-18