Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad A Fassianos, färglitografi, 95/100, bildmått ca 66x55 cm

890465

2021-03-18