Martin Stenman oljemålning

Martin Stenman oljemålning
Martin Stenman oljemålning
Martin Stenman oljemålning
Martin Stenman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTIN STENMAN (1919-1973), "Silverbok, Byxelkrok Öland", olja på duk, signerad, 33 x 41 cm.

890469

2021-03-20