Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad, sent 1800-tal, flicka med hund på promenad, 41x 31 cm.

Sedvanligt åldersrelaterat slitage, smärre färgbortfall,

890541

2021-04-04