Carborundumetsning James Coignard
2021-03-15
890544
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad, numrerad XXXII/XLV, carborundumetsning, bildmått 45x54 cm