Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, med lejonmaskaroner, senare bronserad, mått inkl ram ca 80x30cm
Skador i glas, färgbortfall samt avvskavning på ram kant
890548
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här