Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, med lejonmaskaroner, senare bronserad, mått inkl ram ca 80x30cm

Skador i glas, färgbortfall samt avvskavning på ram kant

890548

2021-03-18