Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
RAIJA UOSIKKINEN, mockakoppar, 12 st, porslin, "Leila", Arabia, Finland 1900-talets andra hälft, flerfärgad dekor i blåtoner, förgylld insida, höjd 6,5 cm,
890551
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här