Raija Uosikkinen mockakoppar

Raija Uosikkinen mockakoppar
Raija Uosikkinen mockakoppar
Raija Uosikkinen mockakoppar
Raija Uosikkinen mockakoppar
Raija Uosikkinen mockakoppar
Raija Uosikkinen mockakoppar

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

RAIJA UOSIKKINEN, mockakoppar, 12 st, porslin, "Leila", Arabia, Finland 1900-talets andra hälft, flerfärgad dekor i blåtoner, förgylld insida, höjd 6,5 cm,

890551

2021-03-17