Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PER B SUNDBERG (född 1964), vas, Orrefors, frostat glas, oregelbunden form, signerad Orrefors 9749-61 Per B Sundberg, höjd 18,5 cm.
Smärre slitage.
890553
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här