Per B Sundberg vas Orrefors

Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors
Per B Sundberg vas Orrefors

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

PER B SUNDBERG (född 1964), vas, Orrefors, frostat glas, oregelbunden form, signerad Orrefors 9749-61 Per B Sundberg, höjd 18,5 cm.

Smärre slitage.

890553

2021-03-28