Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BOKHYLLA, 1950-tal, teakfanér, lådor med draghandtag i björk, nedfällbar skrivskiva, invändigt med lådor och fack, höjd ca 167, 120x40 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

890557

2021-03-18