Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA, 1950-tal, teakfanér, lådor med draghandtag i björk, nedfällbar skrivskiva, invändigt med lådor och fack, höjd ca 167, 120x40 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
890557
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner