Oljemålning Meyer

Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer
Oljemålning Meyer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med ko, signerad Meyer, olja på duk, ca 43x53 cm

Krackeleringar

890558

2021-03-20