Klubbat för:
130 EUR
200 EUR
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-tal, stomme av mässing med fem armar och tio kupor i pressglas, höjd 60 cm, diameter 43 cm
Lätt slitage
890561
2021-03-17