Rene Lalique "Nemours" skål

Rene Lalique
Rene Lalique
Rene Lalique
Rene Lalique
Rene Lalique
Rene Lalique

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENE LALIQUE, "Nemours", skål, glas, reliefdekor av blommor, osignerad, höjd 10, diameter 25,5 cm.

Något ytslitage.

890563

2021-03-28