Antik asmalyk Turkmenistan Yomud

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ASMALYK, Turkmenistan, Yomud, antik 1800-talets andra del, 68 x 120 cm

Renoverad, lagningar

890565

2021-04-18