Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, teakfanér, 4 lådor vid sarg, skåpdörrar undertill, höjd ca 82, 150x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

890567

2021-03-18