Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Interiör med figurscen, signerad och daterad Bert-Håge Häverö -70, akvarell, ca 25x24 cm

890568

2021-03-17