Oljemålning soldater
2021-03-18
890571
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv med soldater, olja på duk, uppklistrad, ca 51x42 cm
Ojämn duk