String

String
String
String
String
String
String
String
String
String
String
String
String
String
String

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STRING, golvbokhylla, daterade 1961, teak, bestående av 13 hyllplan hyllplan samt tre golvgavlar, mått på hyllplanen ca 20x78 samt 30x78 cm, golvgavlarnas längd ca 175 cm

Säljes nedmonterad, slitage förekommer,

890582

2021-03-18