String
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STRING, golvbokhylla, daterade 1961, teak, bestående av 13 hyllplan hyllplan samt tre golvgavlar, mått på hyllplanen ca 20x78 samt 30x78 cm, golvgavlarnas längd ca 175 cm
Säljes nedmonterad, slitage förekommer,
890582
2021-03-18