Matbord samt stolar i teak 1950-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, bestående av 1 matbord med två iläggsskivor á 49 cm, 4 stolar, ryggbricka med rotting, sitthöjd ca 45, höjd på bord ca 74, diameter 115, iläggsskivor á 49 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

890583

2021-03-18