Jerker Andersson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERKER ANDERSSON (född 1963): Barn till häst, färglitografi, signerad och numrerad HC XXI/XXII, bildmått ca 44x31

890586

2021-03-15