Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, tidigt 1900-tal, blåbening, bemålat trä, höjd ca 16,5 cm

Skador i form av bortfall av trä, sprickor, slitage

890591

2021-03-18