Matgrupp Herrgården Carl Malmsten
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 3 dlr, Åfors, vitlackerad stämpelmärkt, bestående av matbord med 1 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 115, 2 stolar, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, repor, märken
890598
2021-03-16