Matgrupp Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 3 dlr, Åfors, vitlackerad stämpelmärkt, bestående av matbord med 1 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 115, 2 stolar, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor, märken

890598

2021-03-16