Pelarbord 1800-tal

Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

PELARBORD, 1800-talets andra hälft, låda i sarg, valnötsfanér, skurna detaljer, 4-delad fot, höjd ca 77, 90x63 cm

Bruksspår

890603

2021-03-18