Cafébord och stolar

Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar
Cafébord och stolar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STOLAR och CAFÉBORD, 5 delar, 2000-tal, Blå Station, bord med centralben och vitlaminerad bordsskiva, stolar med kromat underede, formböjd plywood med fanér, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor kring fanér förekommer, smutsiga

890618

2021-03-18