Cafébord och stolar
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STOLAR och CAFÉBORD, 5 delar, 2000-tal, Blå Station, bord med centralben och vitlaminerad bordsskiva, stolar med kromat underede, formböjd plywood med fanér, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor kring fanér förekommer, smutsiga
890618
2021-03-18