Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORGSTOL, s.k "Peacock chair", omkring 1900-talets mitt, rotting samt bambu, längd ca 138, bredd ca 90, sitthöjd ca 45 cm
Skador: Visst slitage kring rotting, främst kring baksida
890640
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här