ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition,

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Sans Titre, signerad och daterad Jorn 68, Épreuve d´artiste, etsning, 29,5x18 cm.

vågigt blad

890649

2021-04-18