Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Tankarnas väg", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm
890652
2021-03-17