Skeppslykta

Skeppslykta
Skeppslykta
Skeppslykta
Skeppslykta
Skeppslykta
Skeppslykta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPSLYKTA, AGA, 1900-talets första hälft, koppar, höjd ca 38 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Slitage, ej funktionstestad

890654

2021-04-11