Carl-Harry Stålhane, vas, Rörstrand 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrands ateljé 1960-tal, stengods, dekor av vertikala ränder, glasyr i grågröna och bruna nyanser, signerad R Ateljé CHS-e SWEDEN, höjd 18 cm

890668

2021-04-18