Burkar Kina 1800-tal

Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal
Burkar Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURKAR, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 12-16 cm, träsocklar medföljer

Nagg, den mindre saknar lock

890669

2021-03-18