Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsbergs studio 1958, harpälsglasyr i blå och bruna nyanser, signerad Gustavsbergs studio Friberg Ö, höjd 4-4,5, 10x9 cm
Smärre kantlagning
890677
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här