Berndt Friberg, skål, Gustavsbergs studio 1958

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsbergs studio 1958, harpälsglasyr i blå och bruna nyanser, signerad Gustavsbergs studio Friberg Ö, höjd 4-4,5, 10x9 cm

Smärre kantlagning

890677

2021-04-18