Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM KÅGE, 5 delar, Gustavsberg, Argenta 1950-60-tal, bestående av 5 skålar och fat, handmålad dekor i silver mot grön fond, signerade eller stämpelmärkta, diameter 8-21 cm
890683
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här