Wilhelm Kåge, 5 delar Argenta, Gustavsberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, 5 delar, Gustavsberg, Argenta 1950-60-tal, bestående av 5 skålar och fat, handmålad dekor i silver mot grön fond, signerade eller stämpelmärkta, diameter 8-21 cm

890683

2021-04-18