Bord med emaljskiva

Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva
Bord med emaljskiva

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, mahogny, infälld emaljskiva med polykrom dekor av fåglar, skivan signerad P T no 11 samt stället märkt JG Axelssons Möbler Inredningar Allingsås, höjd 56, 110x54 cm

mindre slitage

890695

2021-03-20