Bord med emaljskiva
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, mahogny, infälld emaljskiva med polykrom dekor av fåglar, skivan signerad P T no 11 samt stället märkt JG Axelssons Möbler Inredningar Allingsås, höjd 56, 110x54 cm
mindre slitage
890695
2021-03-20