KJELL ENGMAN

KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN
KJELL ENGMAN

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, konstglas, 3 st, Kosta Boda, bestënde av 1 karaff, 1 vas, 1 vinglas, vinglaset signerad, de andra två osignerade, höjd 20-35 cm

Smärre slitage

890697

2021-03-18