Ragnhild Nordensten träsnitt

Ragnhild Nordensten träsnitt
Ragnhild Nordensten träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): "Artemis och Endymion" signerad och daterad Ragnhild Nordensten, 1918 träsnitt, ca 27x35 cm

890717

2021-03-16