Berndt Friberg miniatyrer

Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT FRIBERG samt CARL HARRY STÅLHANE, miniatyrer, 2 +1 st, Gustavsberg samt Rörstrand, signerade, glaserat stengods, höjd på friberg 4-4,3 cm, stålhane höjd ca 8 cm

Smärre slitage

890729

2021-03-18