Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOUACHER, 9 st, på rispapper, Kina, 1900-talets början, motiv av bestraffningsscener, varje bild ca 16x23 cm
Omfattande skador och enstaka bitar på bilderna saknas. Skört papper.
890730
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här