GUNNAR NYLUND hänkelvaser

GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser
GUNNAR NYLUND hänkelvaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NYLUND, hänkelvaser, 2 st, stengods, Rörstrand, gllaserade, signerade undertill, höjd ca 18-20 cm

Visst ytslitage förekommer

890735

2021-03-18