Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR NYLUND, hänkelvaser, 2 st, stengods, Rörstrand, gllaserade, signerade undertill, höjd ca 18-20 cm
Visst ytslitage förekommer
890735
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här