Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, Kanton, balusterformad, höjd exkl sockel, 36 cm.
Slitage, borrad för el
890750
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här