Edward Hald vas

Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDWARD HALD (1883-1980): vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt underfång, signerad "Orrefors graal nr 2509 Edward Hald, 15 cm

Repor

890751

2021-03-16