Stolar, 3 st, senempire

Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire
Stolar, 3 st, senempire

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 3 st, ca 1800-talets mitt, senempire, signerade, skuren ryggdekor och tygklädd sits, sitthöjd ca 46 cm, rygghöjd ca 84, djup 40, bredd 46 cm

Slitage

890756

2021-03-18