Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, gul metallsockel samt plast, längd ca 80 cm
Repor på sockeln, funktionen garanteras ej
890760
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här