Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK HÖGLUND, ljuskrona, 1960-tal, Boda, för 3 ljus, stomme i smide, dekor av blått och klarglas, höjd ca 50, diameter ca 35 cm
Bruksslitage, smuts
890761
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här