Soffgrupp från Vatne Möbler

Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler
Soffgrupp från Vatne Möbler

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Vatne Möbler, Norge, brickmärkt, lösa rygg- och sittplymåer, textil klädsel, underrede av riopalisander

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador, mindre hål, samt färgfläck på klädsel under plymåer, CITES-intyg finns att hämta vid utlämningen

890793

2021-03-30