Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, tidigt 1800-tal, oval skiva fanérad med alrot, höjd ca 70, 53x39 cm

PROVENIENS
Blombacka herrgård i Västergötland

Bruksslitage

890816

2021-03-18