Fåtöljer Swedish Grace

Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, Swedish Grace, fanerade i alm, fjädrade lösa sittdynor, grön textilklädsel, tennlickor, sitthöjd ca 40 cm

Ett armstöd med skav, bruksslitage

890824

2021-03-16