Matbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-tal, rund bordsskiva, mahognyfanér, detaljer av mässing, samt 3 iläggsskivor à 50 cm, höjd ca 75, diameter ca 110 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis skadad fanér, repor och märken
890833
2021-03-18